Hakkımızda

Markanız için mükemmel seçim...

Her şey, Bir HayalleFikirleZorlukla Başlar

Hayalleriniz korkularınızdan büyük olsun.

 

ST Prodüksiyon olarak geride bıraktığımız yıllarda düşünen, üreten , gelişen, takip eden, eleştiren, farklı fikirlere kulak veren bir anlayışa sahip olduk. Yaptığımız tüm çalışmalarda müşteri empatisi yapmadan hiçbir projeye yön vermedik. Ürettiğimiz onlarca marka bize her zaman gurur ve ilham kaynağı olmuştur.

ST Prodüksiyon, titizlikle hazırladığı yayınlarla kısa zamanda Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanındaki her seviyeden okuyucu kitlesine ulaştı. Kültür ve medeniyetimize dair birbirinden kıymetli eserler yayınlayarak fikir hayatımızın zenginleşmesine katkıda bulunmayı hedefleyen yayınevimiz, daha iyiye ve daha güzele ulaşmaya çalışmaktadır.

Bu minvalde siz kıymetli okurlarımızın tenkitleri, teklifleri, tebrikleri bizi yüreklendirecek ve yeni çalışmalarımızda bize güç verecektir.

Vizyonumuz

Görsel tasarım konusunda efektif ve yaratıcı çözümler sunan ST Prodüksiyon; Genç ve dinamik kadromuz üst düzey tasarım stüdyolarında hayata geçirilen görsel tasarım projeleri, kurumsal bütünlüğü sağlayacak şekilde kurgulanır ve alanında fark yaratarak başarıya ulaşır.

Misyonumuz

Yıllar önce bir hayalle başlayan hikayemiz, Kurumsal bütünlüğü esas alan iletişim tasarımlarıyla, çözüm ortağı olduğu markalar için katma değer yaratmaya ve sürekli değişen , gelişen küresel iletişim dinamiklerine uygun stratejiler geliştirerek maksimum verim alınmasını sağlamaya çalışmaktır.

İlkelerimiz

Yenilikçilik, Yaratıcılık ve Değişime Açıklık , Dürüstlük, Güvenilirlik, Sorumluluk ,  Çalışan ve Müşteri Memnuniyeti, Kalite ve Sonuç Odaklılık.

Felsemiz ; “Farklı Fikirlerden Değerli Markalar Doğar”

0
+
Kitap Projesi ve Tasarımı
0
Albüm Çalışması
0
Video Prodüksiyon
0
Mutlu Müşteri

Zorlukların ortasında fırsatlar yatar.

Zor bir işi geciktirmek onu imkansız kılar.

Bizim için olmazsa olmaz dediğimiz , zamanında ve pratik çözümler, müşteri iletişimi, günümüz trendleri ve teknolojilerini kullanarak yenilikçi ve ölçümlenebilir dijital pazarlama çözümleri üreterek, geliştirdiğimiz projelerle markanızın hedeflediğiniz değere ulaşması için çalışmalarımızı titizlikle sürdürmektir.